Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
ActiveCampaign
ActiveCampaign je služba specializovaná na email marketing a CRM aktivity.
Nabízí velké množství funkcí, pomocí kterých můžete cílit na úzkou skupinu zákazníků a dosahovat tak vyšší konverze. Ulehčí vám také spoustu práce díky automatizaci emailové komunikace. Další výhodou je, že umí pracovat i s tagy, které pomáhají při segmentaci zákazníků.
  • Text Hover
  • Text Hover
Co všechno zvládne váš email s pomocí ActiveCampaign? 
Můžete si vybrat od klasických hromadných emailů přes cílené zprávy pro daný segment až po automatické odpovědi jako poděkování za nákup, uvítací emaily apod. Emaily si můžete také předpřipravit a nastavit, kdy se mají odeslat. Mezi pokročilé funkce patří také spouštěče akcí. Email se odešle až ve chvíli, kdy zákazník provede požadovanou akci.Zacilte na zákazníky a ušetřete hodiny času
Řekněme, že chcete poslat emailovou akční nabídku pouze vážným zájemcům o daný typ zboží. V ActiveCampaign proto nastavíte, že se má email zákazníkovi odeslat až když si prohlédne minimálně 3 různé kusy zboží z jedné kategorie, ale zároveň žádný nekoupil.

Zapomeňte i na hodiny strávené každý týden odesíláním emailů. Naplánujte odeslání sezónních nabídek jednou a máte vystaráno. Emaily se poté odešlou v období významných událostí jako jsou Vánoce, Valentýn či narozeniny. Následující rok už pak stačí jen aktualizovat nabídku.01

Zefektivněte email marketing a CRM

02

Pokročilá možnost cílení na zákazníky

03

Ušetřete čas plánováním dopředu

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, zde naleznete detailnější poptávkový formulář, který nám umožní urychlit následující proces.


Praha | Písek


meet@forecom.cz
+420 733 639 692