Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Facebook Ad manager
Podobně jako Google má i Facebook svou vlastní platformu pro firmy. Obecně se nazývá Business manager, který nabízí spoustu funkcí spojených se správou firemního facebookového profilu. Samotná reklamní část se pak nazývá Facebook Ad Manager.
Inzerovat na facebooku můžete v mnoha formách. Reklamu můžete umístit do kanálu příspěvků, boční lišty, příběhů (stories), marketplace a dalších. Reklama může mít podobu fotky, obrázku, videa, události či odkazu na web (doplněného o fotku/obrázek). Podobné je to i pro Instagram, který také spadá pod facebook.
  • Text Hover
  • Text Hover
Oslovte největší počet uživatelů na sociálních sítích 
Facebook (s Instagramem) má největší počet uživatelů ze všech sociálních sítí. Díky tomu disponuje obrovským množstvím informací, které se dají využít pro přesné cílení reklamy. Svou cílovou skupinu můžete zacílit podle lokace, věku, pohlaví, zájmů, jazyka, pracoviště, vzdělání nebo rodinného stavu.


Vyhodnoťte své výsledky pomocí Facebook Analytics
Pro vyhodnocení výsledků (nejen) reklam slouží Facebook Analytics. Přes Facebook Analytics se dozvíte jak si vede vaše stránka v počtu lajků, jaký dosah mají vaše příspěvky nebo jak si vede vaše aplikace. Pokud vlastníte eshop, budou pro vás důležité i pokročilé funkce. Můžete totiž sledovat například zda si člověk, který okomentoval produkt umístěný na facebooku, také zmíněný produkt zobrazil na webu, nebo kolik takových lidí ho koupilo. Dochází tak k efektivnímu propojení více platforem, a také online a offline prostředí.


01

Mnoho typů reklamy

02

Největší počet oslovených uživatelů

03

Snadné vyhodnocení výsledků

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, zde naleznete detailnější poptávkový formulář, který nám umožní urychlit následující proces.


Praha | Písek


meet@forecom.cz
+420 733 639 692