Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Google Ads
Reklamní služba od Googlu fungující na principu PPC (pay-per-click).

Dříve známé jako Google AdWords. Díky systému PPC platíte za reklamu pouze tehdy, když na ní uživatel klikne. Google Ads nabízí 3 typy reklamy - reklamu ve vyhledávání, reklamu v obsahové síti a videa.
  • Text Hover
  • Reklama ve vyhledávání

    Vám umožňuje umístit váš web či produkt na nejvyšší místa ve vyhledávači, čímž výrazně zvýšíte návštěvnost. Aby se vaše reklama zobrazovala pouze při vyhledávání relevantních dotazů, používá Google aukční systém pro klíčová slova. V praxi to znamená, že si zvolíte slova či slovní spojení, u kterých se má reklama zobrazovat. Abyste měli větší kontrolu nad výdaji za reklamu, máte možnost určit maximální cenu, kterou jste ochotni zaplatit a proklik.

  • Reklama v obsahové síti

    Je klasický typ reklamy ve formě obrázků, bannerů či textu, se kterým se běžně setkáváte na většině webových stránek. Tato reklama se může zobrazit na jakékoliv stránce, která Googlu nabídne prostor pomocí AdSense. I zde můžete cílit na konkrétní skupinu podle demografických údajů, zájmů, témat nebo umístit reklamu pouze na vámi určené weby.

  • Videoreklama

    Vám, jak už název napovídá, umožňuje propagaci i formou videa, která se bude zobrazovat na YouTube nebo na stránkách Google partnerů pro video. Reklamy se zobrazují před videem, v jeho průběhu nebo po skončení videa. Existuje ale také řada forem, které figurují samostatně a nevážou se na jiné video.

01

Reklama ve vyhledávání

Umožňuje umístit váš web či produkt na nejvyšší místa ve vyhledávači, čímž výrazně zvýšíte návštěvnost.

02

Reklama v obsahové síti

Reklamy ve formě obrázků, bannerů či textu

03

Videoreklama

Zobrazujte reklamy na YouTube nebo na stránkách Google partnerů pro video

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, zde naleznete detailnější poptávkový formulář, který nám umožní urychlit následující proces.


Praha | Písek


meet@forecom.cz
+420 733 639 692