Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Google Analytics
Je nejpoužívanější nástroj pro sledování a analýzu návštěvnosti webu.
S Google analytics máte přehled nejen o aktuální a historické návštěvnosti, ale také o chování uživatelů na stránce a samotných uživatelích.
 • Text Hover
 • Dozvíte se

  Odkud návštěvníci přicházejí

  Zda přicházejí z organického vyhledávání, reklamy, jiné stránky, o na vaší stránce dělají a kdy odchází. Pomocí těchto informací pak můžete hodnotit své investice do SEO a propagace, vytvářet relevantnější obsah nebo upravit web tak, aby vaši návštěvníci našli snadno a rychle to, co nejčastěji hledají. Pro optimalizaci webu jsou užitečné také informace o používaných zařízeních. Velké množství webových stránek totiž stále není optimalizovano pro mobilní zařízení, přestože už častokrát více než 50% návštěvnosti pochází právě z mobilu.

 • Pokud vlastníte eshop, můžete také

  Měřit konverze a hledat slabé články v nákupním procesu

  Google analytics vám umožňuje sledovat každý krok potenciálního zákazníka a měřit procentuální úspěšnost každého úkonu, který musí zákazník udělat pro uskutečnění nákupu. Na základě dat pak můžete eliminovat slabá místa, která výrazně snižují konverzní úspěšnost. Užitečnou pomůckou je také stanovení hodnoty konverze, která vám pomůže vyhodnotit finanční výhodnost investice do propagace produktu.

01

Sledujte odkud návštěvníci přicházejí

02

Co na Vaší stránce dělají

03

Měřte konverze a hledejte slabiny v nákupním procesu

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, zde naleznete detailnější poptávkový formulář, který nám umožní urychlit následující proces.


Praha | Písek


meet@forecom.cz
+420 733 639 692