Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
  • Text Hover

Google Marketing Platform

Co je Google Marketing Platform, jaké nástroje obsahuje a jak Vám tyto nástroje mohou pomoci posunout Vaše podnikání kupředu.

Sjednocená sada služeb Google Marketing Platform

Google Marketing Platform je sjednocená reklamní a analytická platforma, která umožňuje marketingovým týmům a specialistům lépe spolupracovat díky rozvíjení existujících integrací mezi službami Ads, DoubleClick, Optimize a Google Analytics. 

  • Text Hover
Vytvářejte rychlejší a chytřejší marketing.

Díky automatizaci každodenních postupů je možné věnovat svůj čas strategickým aktivitám, zatímco vám vestavěná inteligence automaticky zobrazuje trendy a vzorce vašich reklam.

Získejte lepší kontrolu nad svým obsahem.

Snadno se můžete podívat, které části vašeho marketingu fungují, a provádět kvalifikovaná rozhodnutí za účelem zvýšení výkonu. Zároveň si můžete být jisti, že poskytujete kvalitní reklamy a zkušenost.

Porozumějte vašemu publiku na hlubší úrovni.

Svá data můžete integrovat a prohlížet si je, abyste získali komplexnější představu o zákaznících, a propojit je se signály různých zařízení a záměru, abyste identifikovali nejcennější segmenty publika.

Sdílejte statistiky napříč organizací.

Díky tomu, že jsou data a přehledy na jednom místě, si všichni ve vaší společnosti mohou prohlížet vaše publikum, média a obchodní výsledky a na základě toho sdílet statistiky a optimalizovat váš marketing.

Objevte Google Marketing Platform

Marketing

Online přítomnost je stále důležitější ve strategickém řízení firem. Pomáhá podnikům růst tím, že má využívá viditelnost mezi potenciálními zákazníky. Jakýkoli podnik, velký nebo malý, by měl mít on-line strategii jako klíčovou součást jejich podnikání.

Analytika

Analytika je klíčová oblast, jelikož správná data umožňují činnist správnná rozhodnutí. Data jsou jediný zdroj pravdy.

CRO

Díky analýzám vycházejících z kvalitní implementace a využití Google Analytics využíváme A/B testovací nástroje (Google Optimize, VWO..) s pomocí kterých dostaneme z Vašeho webu naprosté maximum. Zefektivníme pohyb uživatelů na webu a zmaximalizujeme jeho výdělečnou schopnost.
Jsme specialisté na Google Marketing Platform
  • Tuzemské i zahraniční zkušenosti

  • V týmu GMP Trainer s know how skrz celé produktové portfolio