Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Google Optimize
Nástroj primárně určený pro A/B testování. To znamená, že umožňuje porovnávat dvě varianty určitého prvku na webu a poté zjišťovat, která je lepší. Pro testování máte k dispozici 3 druhy testů: klasický A/B test, redirect test a multivariate test.
  • Text Hover
  • Text Hover
Jak Google Optimize funguje?  
Všechny tři druhy testů jsou v podstatě varianty A/B testu, které se liší komplexností. Redirect test přesměrovává na dvě různě URL, což se hodí, pokud testujete hodně prvků najednou. Multivariate test slouží pro testování více variant většího množství prvků. Jedná se o komplexní způsob testování, kdy hledáte, která kombinace přináší nejlepší výsledky.


Nástroj od Googlu = snadná implementace
Jelikož Optimize pochází z dílny Google, nabízí oproti konkurenčním nástrojům řadu výhod. Nastavení a implementace je velice jednoduchá, stačí vložit vygenerovaný kód do hlavičky vašeho webu. Samozřejmostí je snadná integrace s dalšími nástroji jako Google Analytics nebo Google Tag Manager. Data z Google Analytics můžou putovat oběma směry – výsledky z Optimize vidíte v Analytics a naopak existující data z Analytics můžete využít při novém testu v Optimize.

Google Optimize nabízí také živý náhled A/B testu. Pro každou změnu stačí vygenerovat link a novou verzi stránky si můžete prohlédnout a vyzkoušet v akci – už žádné screenshoty!


01

Zjistěte, která varianta je lepší

02

Snadná implementace a nastavení

03

Živý náhled a už žádné screenshoty

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, zde naleznete detailnější poptávkový formulář, který nám umožní urychlit následující proces.


Praha | Písek


meet@forecom.cz
+420 733 639 692