Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Google Tag Manager
Další vychytávka, která dokáže pořádně ulehčit a zefektivnit marketingové aktivity na vašem webu.
Pro získání informací o návštěvnících nebo pro remarketingové kampaně je potřeba implementovat na web různé měřící kódy (anglicky tagy). Jelikož může být na jednom webu velké množství těchto tagů, byl pro jejich snadnější správu vyvinut Google Tag Manager (GTM).
  • Text Hover
  • Text Hover
Lepší přehled o každém aktivním tagu
Snadné je i implementovat nový tag nebo upravit aktuální. Jelikož se ve své podstatě jedná o zásah do zdrojového kódu webu, bylo bez GTM většinou potřeba využít pro práci s tagy programátora. Mezi nejčastější tagy patří např. kód Google Analytics, kódy teplotních map (Hotjar), remarketingové kódy (Facebook pixel) apod.

Další výhody GTM
Poslední výhodou, která stojí za zmínku, je zrychlení načítání stránky. Když máte implementovány tagy ručně, jsou aktivní po celou dobu, čímž zpomalují načítání stránky (a tím např. zhoršují umístění ve vyhledávači). V rozhraní GTM si ale můžete nastavit přesně kdy se má daný tag spustit, čímž omezíte počet aktivních tagů a urychlíte načítání.

01

Implementace měřících kódů

02

Lepší přehled o aktivních tagách

03

Zrychlení načítání stránky

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, zde naleznete detailnější poptávkový formulář, který nám umožní urychlit následující proces.


Praha | Písek


meet@forecom.cz
+420 733 639 692