Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Hotjar & Fullstory
Detailní sledování chování návštěvníka na vaší stránce.
Toho dosahují různými nástroji jako jsou heatmapy, záznamy návštěv, hlášení chyb, dotazníky spokojenosti nebo analýza prodejního postupu.
 • Text Hover
 • Heatmapy

  Pomáhají porozumět tomu, co dělá návštěvník na vašem webu. Tak jako vidíte ve zprávách o počasí červená místa s vysokou teplotou a modrá s nízkou, tak zobrazuje Hotjar a Fullstory místa, která návštěvníci používají často nebo málo. Díky tomu zjistíte, co návštěvníci na webu přesně hledají. Tyto informace pak můžete použít například ke změně designu webu, aby návštěvníci měli populární věci hned na očích.

 • Záznamy návštěv

  Ukládají každé kliknutí, pohyb myši i scrollování návštěvníka během doby, kterou strávil na vašem webu. Záznam si poté můžete prohlédnout jako video, díky čemuž se doslova můžete vžít do situace svého potenciálního zákazníka. Jedná se o jeden z nejlepších způsobů nejen pro zjištění zákaznického chování na stránce, ale také pro odhalení různých překážek či chyb, které zaručeně odradí velké množství zákazníků.

 • Systémy také umí zachytit a

  Upozornit vás na místa, která návštěvníky rozčílí

  Lidé totiž svou frustraci projevují pomocí myši. Vadí jim nějaký prvek webu? Budou na něj několikrát rychle klikat nebo budou myší pohybovat sem a tam stále dokola. Narazí na nefunkční prvek? Systém chybnou odezvu zaznamená. Tyto a mnoho dalších funkcí vám ulehčí hledání slabých míst vašich stránek.

01

Heatmapy

Abyte porozuměli tomu, co návštěvníci webu delají.

02

Záznamy návštěv

Ukládají každé kliknutí, pohyb myši i scrollování návštěvníka

03

Upozornění na místa, která uživatele rozčilují

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, zde naleznete detailnější poptávkový formulář, který nám umožní urychlit následující proces.


Praha | Písek


meet@forecom.cz
+420 733 639 692