Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Leadhub
Je specializovaný nástroj pro eshopy, který se zaměřuje na marketingovou komunikaci a emailing.
Pomocí jeho funkcí pokryjete celou cestu zákazníka skrz vícero kanálů. Leadhub maximalizuje marketingový potenciál dat o zákaznících z vašeho eshopu.
  • Text Hover
  • Text Hover
Jak to Leadhub dělá?
Nejdříve shromáždí data z vašeho eshopu jako návštěvy, zobrazení produktu, nedokončené nákupy v košíku nebo vyhledávání produktu. Zákazníky poté můžete roztřídit do segmentů podle vámi stanovených kritérií (např. stálí zákazníci, nedávno nakoupili…). Pro každý segment následně vytvoříte cílenou marketingovou kampaň za použití těch nejefektivnějších komunikačních kanálů a metod. Výkon kampaní je navíc měřen v reálném čase.

Co dalšího nabízí Leadhub
Leadhub vyniká také svou jednoduchou integrací s ostatními platformami a automatizací mnoha činností. Vytvořený segment zákazníků například můžete lehce převést do rozhraní facebooku pro cílení reklam, nebo jej využít pro přesnější reklamní sdělení v emailové marketingové nabídce. Emailing si navíc můžete zautomatizovat - novým členům v daných segmentech se například bude automaticky zasílat předchystané marketingové sdělení pobízející k dalšímu nákupu. Pro popup reklamy si zase můžete vybrat web, na které se bude reklama zobrazovat (ať už konkrétní stránka či pouze dle tematického zaměření).

01

Pokrytí celé cesty zákazníka

02

Jednoduchá integrace

03

Automatizace mnoha činností

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, zde naleznete detailnější poptávkový formulář, který nám umožní urychlit následující proces.


Praha | Písek


meet@forecom.cz
+420 733 639 692