Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Mautic
Marketingový nástroj na bázi open source určený pro automatizaci procesů, content management, social media nebo email marketing. Výhodou open source modelu je snadná integrace na ostatní marketingové služby a nástroje.
Přestože Mautic nabízí mnoho funkcí, které mají i ostatní nástroje uvedené na našem webu, má jednu obrovskou výhodu a tou je customizace. Ne každý nástroj může kompletně řešit vaše specifické požadavky, Mautic si ale můžete přizpůsobit dle svých potřeb.
  • Text Hover
  • Text Hover
Co všechno Mautic zvládne?  
Mautic zvládne email marketing, segmentaci zákazníků a jejich další třídění, automatizaci marketingových kampaní a komunikaci na více platformách, personalizovanou komunikaci, sledování aktivity webových stránek, tvorbu landing pages a dotazníků nebo reporting.
Klíčová vlastnost? Přizpůsobení se.
Jak už bylo zmíněno, Mautic vyniká ve schopnosti přizpůsobit se. Umožňuje například vytvářet dynamický obsah stránek podle aktuálních zájmů návštěvníka. Tyto zájmy analyzuje pomocí progresivního profilování – postupem času získává stále více informací o zákazníkovi pro přesnější segmentování. Zákazníky umí hodnotit podle tzv. lead scoringu. Ten boduje jednotlivé akce zákazníků a hledá ty, kteří jsou připraveni nakoupit.


01

Automatizace mnoha procesů

02

Obrovská možnost customizace

03

Hodnocení podle lead scoringu

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, zde naleznete detailnější poptávkový formulář, který nám umožní urychlit následující proces.


Praha | Písek


meet@forecom.cz
+420 733 639 692