Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Mixpanel
Analytický nástroj, který se zaměřuje na mobilní a desktopové aplikace. Na rozdíl od většiny ostatních nástrojů, které měří návštěvy, Mixpanel se zaměřuje na interakce za účelem zkoumání uživatelského chování.
  • Text Hover
  • Text Hover
Reporty, ve kterých se vyznáte?  
S Mixpanelem budete mít k dispozici přehledné reporty o uživatelském chování a sledovaných KPI. Kromě samotných dat umí také vytipovat kritická místa, ve kterých přicházíte o uživatele (aplikace spadne, nereaguje apod.).  Jednotlivé uživatele dále seskupuje do segmentů, ve kterých poté můžete objevovat obecnější trendy chování, na které se můžete zaměřit při dalším vývoji. Pro jednotlivé segmenty navíc můžete utvářet dynamický obsah na míru.Okamžitá upozornění, aby Vám nic neuniklo
Pokud některé klíčové metriky z nenadání extrémně změní hodnoty (ať už pozitivně či negativně), dostanete okamžitě upozornění, abyste mohli co nejrychleji zareagovat. V reportu se navíc dozvíte, který segment měl tento výkyv na svědomí.

Pro implementaci nových řešení nabízí Mixpanel možnost A/B testování. Testy můžete také dynamicky zaměřit pouze na konkrétní segment. A jelikož je možné integrovat Mixpanel s mnoha platformami, můžete snadno získat data pro testy ze svých dalších zdrojů, nebo je naopak exportovat jinam.01

Zaměření na interakce

02

Přehledné reporty

03

Okamžitá upozornění při extrémních změnách hodnot

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, zde naleznete detailnější poptávkový formulář, který nám umožní urychlit následující proces.


Praha | Písek


meet@forecom.cz
+420 733 639 692